O firmie

KANADYJSKA FORMUŁA JAKOŚCI

zapewniamy komfort w Twoim domu

CCF1 – Kanadyjska Formuła Czystości

Profesjonalne środki czystości CCF1 to doskonała jakość i skuteczność w działaniu. Jesteśmy odpowiedzią na pragnienie, by sprzątanie było łatwiejsze, dokładniejsze, a przy tym – zajmowało mniej czasu.

Nasza specjalna receptura sprawdza się w domu oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest czystość, higiena i dokładność. Rozumiemy, że produkt powinien być w 100% skuteczny, a do tego – przystępny cenowo. Połączyliśmy te wartości, w serii profesjonalnych środków czystości CCF1, opartych o nową technologię. Dzięki temu, z naszych produktów może korzystać każdy, kto ceni wzorową czystość – nie tylko w domu.

DLACZEGO MY?

wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy odpowiedzią na pragnienie, by sprzątanie było łatwiejsze, dokładniejsze, a przy tym – zajmowało mniej czasu.

najwyższa jakość

CCF1 to doskonały wybór dla osób, które oczekują idealnej czystości.

100% ekologiczne

Połączyliśmy te wartości, w serii profesjonalnych środków czystości CCF1, opartych o nową technologię.

do 0 h
Czas wysyłki
+ 0
Zrealizowanych zamówień
0 %
Zadowolonych klientów
PRODUKTY CCF1

NIEZWYKLE SKUTECZNE

Profesjonalne środki czystości CCF1– mogą być także doskonałym rozwiązaniem dla firm sprzątających oraz do utrzymania czystości w obiektach przemysłowych. Z powodzeniem, sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej. Skutecznie czyszczą trudne powierzchnie, które brudzą się często, a plamy są uporczywe.

Z naszych doświadczeń wynika, że Klienci doceniają wolny czas, jakość produktu i mniejszy wysiłek, który muszą wkładać w sprzątanie. Uwalniamy czas, który można poświęcić na… wypoczynek.

0 +

lat doświadczenia

9

PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW

WIELE ZASTOSOWAŃ. NAJLEPSZA JAKOŚĆ. 100% EKOLOGICZNIE.

CCF1 to doskonały wybór dla osób, które oczekują idealnej czystości.

W kuchni, łazience, ogrodzie oraz każdej innej przestrzeni, w której się znajdują. Gdy potrzeba najlepszych rozwiązań, jesteśmy… pod ręką.