Hurtowania chemii gospodarczej - Bydgoszcz

Chemia gospodarcza jest konieczna praktycznie w każdym budynku regularnie użytkowanym przez ludzi – zwłaszcza jeśli znajdują się w nim pomieszczenia sanitarne czy część kuchenna. Utrzymanie czystości wymaga użycia specjalistycznych środków, a ich jakość bezpośrednio przekłada się na skuteczność czyszczenia. Jesteśmy producentem profesjonalnych środków czyszczących i działamy w oparciu o własne receptury.

Bydgoszcz - hurtownia chemii gospodarczej

Potrzebując hurtowni chemii gospodarczej w Bydgoszczy, nie sposób przejść obojętnie obok naszej oferty. Działamy na terenie całej Polski i na arenie międzynarodowej. Naszymi klientami są inne hurtownie, sklepy, jednostki administracyjne, sklepy internetowe, baseny, fabryki oraz różne marki związane z przemysłem i wiele więcej, Produkujemy skuteczne środki pod własnym szyldem, jeśli jednak klient ma takie życzenie, zbudujemy razem z nim markę własną, indywidualną dla jego działalności. W tym przypadku można wybrać swoją nazwę, a także zaprojektować etykiety czy kolorystykę butelek. W każdym przypadku staramy się dopasować do wymagań naszych klientów. 

Hurtownia chemii gospodarczej Bydgoszcz - jakimi środkami dysponujemy?

Posiadamy produkty z szerokiego zakresu chemii gospodarczej. Dysponujemy dedykowanymi środkami do podłóg PCV, paneli czy powierzchni kamiennych bądź drewnianych, ale też preparatami uniwersalnymi, które mogą być użyte do mycia podłóg, ścian, ceramicznych powierzchni czy tworzyw sztucznych. W ofercie mamy oczywiście także specyfiki do mycia szyb, naczyń, sedesu, powierzchni wodoodpornych czy neutralizatory zapachu. Jak widać, są to zróżnicowane środki, które sprawdzą się zarówno w porządkach domowych, jak i w firmie bądź sklepie. 

Wszystkie środki wykonywane w naszej firmie posiadają potrzebne atesty i certyfikaty, co jest potwierdzeniem ich skuteczności. Wszystkie preparaty są umieszczane w bezpiecznych opakowaniach, co wydłuża ich przydatność do użycia – niezależnie od tego, czy w ramach współpracy przekażemy klientowi własne produkty, czy wybierze i zaprojektuje je sam na zasadzie tzw. private label. Elastyczność oraz otwartość na potrzeby klientów to podstawa naszego działania. 

Hurtownia chemii gospodarczej Bydgoszcz - dlaczego my?

Działamy na rynku ponad 25 lat i cały czas się rozwijamy, rozbudowując park maszynowy, opracowując nowe oraz lepsze receptury, a także tworząc ofertę jeszcze bardziej przyjazną i atrakcyjną dla klienta. Nasze preparaty są koncentratami, dzięki czemu są wysoce efektywne i proste w stosowaniu. Nasi pracownicy podwyższają swoje kompetencje. Wyróżniamy się pod kątem innowacyjności oraz doświadczenia. Dzięki temu posiadamy międzynarodowy zasięg, dlatego obsługujemy nie tylko przedsiębiorstwa z Bydgoszczy, ale też innych miast w Polsce i za granicą. Współpracujemy też z wieloma sieciami handlowymi. Stale śledzimy rozwój technologii i dopasowujemy się do najnowocześniejszych standardów.

Przeczytaj nasze porady:
Jak myć okna żeby nie było smug

Jak myć okna żeby nie było smug?

Mycie szyb to czynność, która nie należy do najprzyjemniejszych. Bardzo często wysiłki na nic się zdadzą, gdyż na szkle pozostają nieestetyczne smugi, które psują cały

Działamy na terenie całej Polski!