Hurtowania chemii gospodarczej - Białystok

Matmat to hurtownia chemii gospodarczej założona 25 lat temu jako rodzinna firma. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości środków czystości i higieny, bazujących na specjalnych recepturach opracowanych w laboratorium firmy. Wśród naszych produktów można znaleźć profesjonalne płyny myjące, dezynfekujące i czyszczące, pozwalające utrzymać w pomieszczeniach perfekcyjną higienę. Zapraszamy do zapoznania się szczegółami!

Białystok - hurtownia chemii gospodarczej

Matmat to hurtownia chemii gospodarczej. Białystok to jedno z miast, do którego dostarczamy swoje produkty. Realizujemy zamówienia dla takich branż jak np. fabryki, kopalnie, elektrociepłownie, hurtownie chemii gospodarczej i profesjonalnej oraz jednostki administracyjne – szkoły, przedszkola czy ministerstwa. Dostarczamy także swoje produkty sklepom internetowym, hotelom i firmom sprzątającym. W asortymencie naszej firmy znajdują się środki czystości o szerokim zastosowaniu. Produkujemy m.in. preparaty do czyszczenia i dezynfekcji urządzeń sanitarnych oraz płyny do mycia podłóg, szyb, glazury i ścian. Specjalizujemy się również w produkcji zaawansowanych środków do usuwania kamienia i rdzy oraz profesjonalnych wybielaczy. Wśród produktów naszej firmy nie brakuje preparatów do powierzchni kamiennych, drewnianych, ceramicznych oraz tych wykonanych ze stali szlachetnej czy tworzywa sztucznego.

Hurtownia chemii gospodarczej (Białystok) - produkty najwyższej jakości

Matmat to jedna z najlepszych hurtowni chemii gospodarczej. Białystok to tylko jedno z miast, do których dostarczamy zamówienia. Jesteśmy znani na terenie całej Polski i nie tylko. Cieszymy się świetnymi opiniami i ogromną popularnością. Produkty naszej firmy Matmat zachwycają jakością i skutecznością. Pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się nawet najcięższych zabrudzeń. Wszystkie z nich posiadają niezbędne atesty i zezwolenia. Doceniane są nawet przez najbardziej wymagających klientów. Wykorzystywane są do mycia i czyszczenia m.in. w przemyśle spożywczym i rolnictwie. Nasze środki stosowane są zarówno przy użyciu urządzeń automatycznych, jak i ręcznie. Doskonale spełniają one swoje zadania i gwarantują świetne rezultaty. Bazują na rewelacyjnych składnikach, dzięki czemu czyszczą dokładnie i skutecznie. Pozwalają na pozbycie się nawet zanieczyszczeń wyjątkowo trudnych do usunięcia, takich jak rdza, przypalenia czy kamień. 

Hurtownia chemii gospodarczej (Białystok) - zamów chemię od producenta!

Szukasz dobrej hurtowni chemii gospodarczej w Białymstoku? Nie udało Ci się trafić na firmę spełniającą Twoje oczekiwania? Nie martw się, skorzystaj z oferty Matmat! Nasza hurtownia chemii gospodarczej zlokalizowana jest w Warszawie, jednak dostarczamy swoje produkty w niemal wszystkie zakątki kraju, także do Białegostoku. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na oferowane środki chemiczne, skontaktuj się z naszym zespołem już dziś. Na stronie w zakładce “Kontakt” znajdziesz nasz numer telefonu, adres e-mail oraz formularz kontaktowy.  

Przeczytaj nasze porady:
Jak myć okna żeby nie było smug

Jak myć okna żeby nie było smug?

Mycie szyb to czynność, która nie należy do najprzyjemniejszych. Bardzo często wysiłki na nic się zdadzą, gdyż na szkle pozostają nieestetyczne smugi, które psują cały

Działamy na terenie całej Polski!